نتایج جستجو برای عبارت :

کوک کن سازت را

امروز ذکر خیرت بود‌. توی دفتر و پیش جمعی از همکارام. حرف عشق که میاد وسط محاله ازت یاد نکنم. همیشه از اول اولش میگم. از همان دوشنبه های دوست داشتنی دانشجویی. از نوای مسحور کننده ی سازت. از شیفتگیم. دلدادگیم. از دوران هیاهوی خواستنها. از حسرت ها و ای کاش ها و روزهای فراق. راستی امروز نوای سازت را هم شنیدیم با همکارانم در دفتر مدرسه. چقدر دلم پر کشید و بودنت را خواست. فکر نمیکنی بیرحم شده ای؟!
+ پاییزان
+ عنوان از سلمان ساوجی
بعضی وقتا یه چیزی رو میخوای ، دلت آرومه که دعا میکنی و میگیریش
یه پولی نیاز داری ، کار میکنی به دستش میاری
دلت نوشیدنی میخواد ، برای خودت میخری
ولی بعضی وقتا دلتنگ کسی هستی
که رفته ، که نیست
حالا تو هی گریه کن
هی دعا کن
رفته
برنمیگرده..
یه روزایی هر چی خودتو بزنی به نفهمیدن
بری سراغ سازت ، بزنی و بزنی و مثلا دلتو خالی کنی
قلم کاغذ برداری بنویسی
نه .. انگار فایده نداره
انگار آسمون ابری و تنهایی تو خونه و مرور خودکار یه سری چیزا تو مغزت
قراره امروز
با تو ...
نزدیک می شدم
به حضرت پروردگار
در این کوچه های
خلوت آشنایی ...
بیا که رها شوم
از شب سرد و تاریک کابوس تنهایی ...
بخوان ...
با من این راه و رسم زندگانی را
کوک کن سازت را
که من خسته تر از تو ام ...
بنواز از ساز عاشقی ات
بر من بی کس و تنها ...

لبخند بزن جانا،
لبخند تو دنیا را زیرو زبر می‌کند،
بخند، برقص، برو، بیا،
بی اعتنا باش به این مردم سرتا پا ایراد،
توجهی نکن به دین وخدایشان،
تو خدای خود را داری، 
خدای تو مهربان تراز این حرف هاست،
که تورا برای شاد زیستن مؤاخذه کند،
خودت باش جانا،
بی هیچ کم و کاستی،
بی هیچ نگرانی و اضطرابی،
مادامی که خودت باشی،
جوان تری، زیبا تری، دنیا تا ابد به کامت خواهد بود،
برقص جانا،
تا دنیا به سازت برقصدو به کامت بنوازد،
جانا بدان 
آدمهای این دنیا که دم
متن اهنگ باراد به نام آرامش
دور تو گشتم نباشه دور تو به جز من چشماتو ببند تا دل همه ی شهرو ندزدندیوونه ی دیوونگی چشمای نازت میرقصی و میرقصه ببین دل ما به سازتآخه مگه میشه اینجوری بشم پابند تو ای جان میریزه قلبم با یه لبخند توجونم واسه توئه قلب تو برای من عشقم ببین عاشق شدی با صدای منآرامش قلب منی میشه باهام حرف بزنی منو دیوونه کنی دلو از جاش بکنیعشقت فقط مال منه چشات چی داره مگه دیوونه نگات میشم که همه جوره دنبال منهدور بشی از من میمیرم اینا خ
دانلود آهنگ باراد آرامش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آرامش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , باراد باشید.
دانلود آهنگ باراد به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Barad called Aramesh With online playback , text and the best quality in mediac
دور تو گشتم نباشه دور تو به جز من چشماتو ببند تا دل همه ی شهرو ندزدندیوونه ی دیوونگی چشمای نازت میرقصی و میرقصه ببین دل ما به سازتآخه مگه میشه اینجوری
دانلود آهنگ باراد آرامش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آرامش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , باراد باشید.
دانلود آهنگ باراد به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Barad called Aramesh With online playback , text and the best quality in mediac
دور تو گشتم نباشه دور تو به جز من چشماتو ببند تا دل همه ی شهرو ندزدندیوونه ی دیوونگی چشمای نازت میرقصی و میرقصه ببین دل ما به سازتآخه مگه میشه اینجوری
یکی دو روز بیخبری کلافه ام کرده بود. تصمیمش را گرفته بود و رفته بود. استوری اینستاش را که دیدم دلم پر کشید.‌ با سه تارش قطعه ی " شب به گلستان تنها..."ی داریوش رفیعی را نواخته بود.‌ چند بار از اول تا آخر تماشایش کردم. این چه رفتنی بود آخر. کرشمه(سه تارم) را از بالای کمد پایین آوردم. گرد و غبار روی کاورش نشان میداد که ماهها سراغش نرفته ام. با دستمال مرطوب غبارش را زدودم و به آغوش کشیدمش. گوشی هایش را چرخاندم هنوز روان بود و با تیونر نصب روی گوشی کوکش ک
دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده تویی تویی که میتونی منو درمونم کنی ( کامل و رایگان Mp3 ) - موزیک ایرانی
Ahant toei toei ke mitoni mano darmonam koni Mohsen Ebrahimzadeh
دانلود اهنگ تویی تویی که میتونی منو درمونم کنی ( کامل و رایگان Mp3 ) - موزیک ایرانی
تویی تویی که میتونی منو درمونم کنی تویی که منو میتونی عاشقونه آرومم کنی کم دیده دلم مث تو ندیده دلم عجیب حال خوشی داره که به تو رسیده دلم این قلق فقط دست ماست با تو دلم رو هواست گره کور خورده دلم به چشای نازت بیقرار دلم آروم نداره د
دانلود آهنگ ایوان بند سروناز + متن و بهترین کیفیت
موزیک جدید و شنیدنی از ایوان باند با عنوان سروناز همینک از رسانه بزرگ جاز موزیک
Exclusive Song: Evan Band – Sarvenaz With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ ایوان بند سروناز 
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
بزن آتیش پاره که یه امشب شب ماست♫♪♭ بزن اتیش که بازم وقت تاب و تب ماست ♫♪♭تا به سازت برقصم بزن هر جور دلته♫♪♭ بزن آتیش پاره دل نا قابلته ♫♪♭جوری عاشق تو میشم که بپیچه خبرم♫♪♭ جون سالم از این عشق نذاری در ببرم
اول پستونکه، بعد به سختی میگی بابا و ماما، بعد ذوق داری برای کوله‌پشتی جدیدت و نوشتن حروف الفبا، رقابت تو مدرسه، اول و دوم و آخر شدن، آزمون دادن و قبول شدن یا نشدن،  لذت برد یا پذیرش باخت، دوباره تصمیم گرفتن، وفق دادن خود با محیط جدید، شیطنت، سر و گوش جنبیدن، اشتباه کردن ، بزرگ شدن، عاشقی، اومدن آدمِ درست، ازدواج، یکدلی، یکی شدن، تصمیم برای آینده، کار کردن، پول درآوردن، زندگی ساختن، سفر رفتن، زندگی خریدن و ساختن، تصمیم برای بچه داشتن یا ند

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

نمانده در دلم دگر توان دوری
چه سود از این سکوت و آه از این صبوری
تو ای طلوع آرزوی خفته در باد
بخوان مرا تو ای امید رفته از یاد

مگر میشود روز هنرمند بیاید و تو در خاطرم نیایی. هنر در انگش

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

نمانده در دلم دگر توان دوری
چه سود از این سکوت و آه از این صبوری
تو ای طلوع آرزوی خفته در باد
بخوان مرا تو ای امید رفته از یاد

مگر میشود روز هنرمند بیاید و تو در خاطرم نیایی. هنر در انگش
دانلود آهنگ جدید مهدی عباسی ماه من
دانلود آهنگ مهدی عباسی به نام ماه من کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده ماه من با صدای مهدی عباسی از جوان ریمیکس
Download New Music Mehdi Abbasi – Mahe Man

آهنگ جدید مهدی عباسی در تاریخ ۶ مرداد ماه منتشر شد.
این موزیک در سبک پاپ قرار دارد.
ساخته جدید مهدی عباسی، ماه من نام گرفته است.
هم اکنون می توانید موزیک پیشنهادی مدیر سایت را از لینک زیر دانلود نمایید :
دانلود آهنگ فاطمه
شعر در مورد زخم دل
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد زخم دل برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
تیر غم دنیا به دل ما نرسد
زخم دل عاشق از کمانی دگرست
این ره تو به زهد و علم نتوانی یافت
گنج غم عشق را نشانی دگرست
از قول و غزل سایه چه خواهی دانست
خاموش که عشق را زبانی دگرست
شعر در مورد زخم دل
من زخم های بی نظیری به تن دارم
اما تو مهربان ترینشان بودی
عمیق ترینشان….عزیز ترینشان…

تبلیغات

محل تبلیغات شما